MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 8597094
*
nr 859 7094
Sekretär
teak, 1950-taol, längd: 86, djup: 45, höjd: 112
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:05:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 12:59:33
1
2.000 kr
10/11 23:18:41
2
800 kr
10/11 23:20:01
2
1.000 kr
11/11 19:50:48
3
1.600 kr
11/11 19:56:50
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé sekretär teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58
-
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:55
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:08
-
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04
-
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:50
-
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:23
*
Sekretär
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7094
Sekretär
teak, 1950-taol, längd: 86, djup: 45, höjd: 112
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 12:59:33 | 1 | 2.000 kr |
10/11 23:18:41 | 2 | 800 kr |
10/11 23:20:01 | 2 | 1.000 kr |
11/11 19:50:48 | 3 | 1.600 kr |
11/11 19:56:50 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé sekretär teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58 -
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:55 -
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:08
-
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04 -
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:50 -
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:23